Neřešte servis auta, jeho pojištění ani jeho garážování. Všechny starosti přenechte nám.

O nás

S námi můžete provozovat vozový park i v případech, kdy motorová vozidla opravdu potřebujete. U těchto krátkodobých pronájmů jsou samozřejmě všechny náklady na servis i údržbu a pojištění (se spoluúčastí obvykle 10%) vozidel v ceně. Nejkratší doba pronájmu je pouze 1 den.

Naše společnost se dále specializuje na proces optimalizace vozového parku. Jsme schopni zajistit našim klientům auta dle jejich představ při co nejvýhodnější ceně na trhu, zajistíme jejich financování a v neposlední řadě zajistíme následnou technickou péči, aby byla vozidla stále připravena k provozu. Pro vaše podnikání i vaše řidiče vám naše společnost nabízí komplexní a jedinečnou nabídku produktů a služeb, a to od financování vašich vozidel až po její řízení tím nejefektivnějším způsobem.

V poslední době se rozvíjí dálková kontrola pohybu vozidel spojená s automatickou evidencí, např. pro potřeby vedení knihy jízd. Snažíme se proto o tvorbu komplexnějších softwarových řešení pro fleet management. Naším cílem je nejen spokojený zákazník, který nejen provozuje motorové vozidlo (to je samozřejmé), ale také chceme zajistit užitečné softwarové řešení, které napomáhá, resp. zjednodušuje administrativu s provozem motorového vozidla spojenou.

Kontaktujte nás

Rezervace vozidel

MIZY, s.r.o.

Na Podkovce 282/12

147 00 Praha 4

Tel : +420 774 295 093

Email : info@mizy.cz